Dawno nic nie pisałam. Jakoś tak wyszło, czasu brak. Czekam na wiosnę ;) . Dziś troszkę słoneczko wyjżało to od razu chce się żyć. Wrzucam zdjęcia moich nowych prac. Jak zwykle mało obfociłam ale może niedługo się naprawię.
Na początek naszyjnik z kokosem , jak zwykle w miedzi.
Wiosenne kolczyki gronka, z nudów zrobione ;)
Wisior zrobiony dla koleżanki ... na gwiazdkę . Dopiero teraz doczekał się pokazania. Zdjęcia kiepskie ale szybko robione i światło koszmarne miałam , a za modelkę posłużył mi flakonik...niezbyt fotogeniczny;)
i jeszcze zdjęcie w trakcie pracy , czyli samej kropli w oplotach
Następna jest w kolejce bransoleta typu mankiet.
Zdjęcia jak zwykle... pozostawiam bez komentarza . Ale postaram się o lepsze
J jeszcze zdjęcie jak prezentuje się na ręce. Nie zwracajcie uwagi na moją suchą skórę ;)